ProduktyWykonujemy szeroką gamę produktów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć przede wszystkim systemy odwodnień sanitarnych, zarówno te liniowe- tj. kanały jak i punktowe - czyli wpusty lub zwyczajowo tzw. kratki ściekowe. Ponadto, proponujemy Państwu produkty rewizyjne oraz odbojniki i różnego typu meble ze stali nierdzewnej. Sentencja brandu FLETCHER to po prostu SOLIDNE PRODUKTY I DOBRA JAKOŚĆ.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze systemy sanitarne są tak istotne dla utrzymania prawidłowego obiegu wody oraz samej kanalizacji i odpadów stałych w środowisku. Z tego powodu, nakładamy szczególny nacisk na to, by nasze odwodnienia spełniały tak ważne wymagania i normy sanitarne - polskie i UE.
Jesteśmy dumni, że nasz wkład produkcyjny przyczynia się do prawidłowego zarządzania wodą powierzchniową i systememami wodnymi oraz do dbania o środowisko naturalne i ekologię.

Wybrane produkty:

Produkt Rodzaj stali Krótki opis
WPUSTYAISI 304/316


Oferujemy Państwu wpusty Fletch PRO - Fletch SMART i Fletch MINI. Katalogowo dostępne są standardowe rodzaje wpustów, jednak jesteśmy w stanie wykonać każdy system PRO/SMART lub MINI w dowolnych wymiarach wedle ustaleń z Klientem.

Czytaj więcej »

KANAŁYAISI 304/316


Nasze kanały rynnowe oraz szczelinowe to solidnie wykonane rozwiązania dla profesjonalnego odwodnienia posadzek. Kanały wykonane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej, służą do odprowadzania wody lub ścieków z powierzchni podłogi do kanalizacji. Odwodnienia tego rodzaju znajdują zastosowanie w zakładach przemysłu spożywczego, budowlanego, gastronomicznego.

Czytaj więcej »

MEBLEAISI 304/316


Meble FLETCHER cechuje trwałość, solidne i estetyczne wykonanie oraz łatwość w utrzymaniu higieny.
Stal nierdzewna jest materiałem, który zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i bakterii, co może mieć miejsce w przypadku klasycznych mebli drewnianych. Dlatego nasze nierdzewne rozwiązania tak świetnie sprawdzają się w branży spożywczej i przemyśle.

Czytaj więcej »

REWIZJEAISI 304/316


Rewizje nierdzewne stosowane są powszechnie w zakładach przemysłowych, które działają w branży budowlanej, chemicznej oraz spożywczej.
W przypadku firm działających w branży chemicznej koniecznością wydaje się być zastosowanie rewizji wykonanych ze stali kwasoodpornej.

Czytaj więcej »

*AISI (American Iron and Steel Institute) – Amerykański Instytut Żelaza i Stali


Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą w poszczególnych zakładkach produktów na naszej stronie internetowej lub z kartami katalogowymi w zakładce "Do pobrania" w głównym menu strony.

Kanały rynnowe i szczelinowe

Nasze kanały liniowe to solidnie wykonane rozwiązania dla profesjonalnego odwodnienia posadzek. Kanały wykonane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej, służą do odprowadzania wody lub ścieków z powierzchni podłogi do kanalizacji. Odwodnienia tego rodzaju znajdują zastosowanie w zakładach przemysłu spożywczego, budowlanego, gastronomicznego.

Czytaj więcej »


Meble nierdzewne

Posiadamy szeroką ofertę mocnych i stabilnych mebli wykonanych ze stali nierdzewnej. W ofercie m.in.: meble gastronomiczne, stoły robocze, szafy, wózki, stojaki i wiele innych.

Produkujemy najwyższej jakości meble ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Sprawnie realizujemy zamówienia na wymiary standardowe oraz wykonujemy projekty mebli o nietypowych kształtach i wymiarach. Oferujemy również fachowe doradztwo doświadczonych profesjonalistów w branży oraz zapewniamy szybką dostawę.

Czytaj więcej »