UsługiFirma Fletcher, oprócz prezentowanych produktów, oferuje również usługi z zakresu precyzyjnej obróbki stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Świadczymy usługi z własnego materiału, jak i z materiału dostarczonego przez Klienta. Gwarantujemy terminową realizacje zleceń i wysoką jakość oferowanych usług.

Naszym Klientom oferujemy:

Usługa Krótki opis
Cięcie laserowe CNCWycinanie laserem jest obecnie jednym z najbardziej precyzyjnych technologii cięcia i przy tym stosunkowo niedrogim sposobem na uzyskanie niemal każdego kształtu.

Oferujemy usługę cięcia laserem stali nierdzewnych oraz kwasoodpornych. Nowoczesna wypalarka laserowa pozwala na wykonanie cięć o bardzo dobrej jakości i z dużą powtarzalnością.
Gięcie CNCOferujemy gięcie blach i elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej z wykorzystaniem wysokiej jakości hydraulicznej prasy krawędziowej.

Dzięki precyzyjnemu gięciu pod dowolnym kątem otrzymujemy doskonałą powtarzalność kształtów oraz precyzję wykonywanych profili gięcia.
Spawanie TIGTIG to metoda spawania, którą wykorzystujemy do łączenia stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Procesy spawania odbywają się w osłonie argonu, a wszystkie usługi spawalnicze są wykonywane przez profesjonalny zespół naszych doświadczonych specjalistów.
Walcowanie


W wyniku walcowania poza zmianą kształtu, polegającą najczęściej na wydłużeniu materiału z jednoczesnym zmniejszeniem jego przekroju poprzecznego, następuje także zmiana struktury materiału, a tym samym jego właściwości mechanicznych i fizykochemicznych.

Co za tym idzie, przeprowadzanie plastycznej obróbki stali nierdzewnej na walcarkach to świetny sposób na kształtowanie materiału. Realizujemy walcowanie stali nierdzewnej i kwasoodpornej na zimno.
Wyoblanie (sikowanie)Ten rodzaj plastycznej obróbki blach doskonale wykorzystuje podatność stali do odkształceń (po przekroczeniu granicy plastyczności).

Dzięki temu w efekcie uzyskać można produkt nieraz o bardzo skomplikowanym kształcie.
Cięcie stali


Dwa podstawowe parametry, które charakteryzują pracę piły taśmowej to posuw i prędkość. Odpowiedni stosunek szybkości podawania ciętego materiału do głębokości, na jaką wchodzą ostrza, pozwala na wydajne cięcie bez zbytniego obciążania samej piły.

Oferujemy cięcie wydajnym i profesjonalnym sprzętem. Nasi technolodzy doskonale znają materiał, z którym pracują, dzięki temu cięcie piłą taśmową jest skuteczne i wydajne, a cena usługi jest współmierna w stosunku do jakości wykonanych prac.
WiercenieOferujemy usługi wiercenia/gwintowania otworów w stali nierdzewnej i kwasoodpornej do głębokości max. 10[mm].

Usługi wiercenia wykonujemy sprawnie i szybko, zachowując przy tym precyzję wykonywanych otworów i optymalizując tym samym czas i koszty usługi.

Kanały rynnowe i szczelinowe

Nasze kanały liniowe to solidnie wykonane rozwiązania dla profesjonalnego odwodnienia posadzek. Kanały wykonane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej, służą do odprowadzania wody lub ścieków z powierzchni podłogi do kanalizacji. Odwodnienia tego rodzaju znajdują zastosowanie w zakładach przemysłu spożywczego, budowlanego, gastronomicznego.

Czytaj więcej »


Meble nierdzewne

Posiadamy szeroką ofertę mocnych i stabilnych mebli wykonanych ze stali nierdzewnej. W ofercie m.in.: meble gastronomiczne, stoły robocze, szafy, wózki, stojaki i wiele innych.

Produkujemy najwyższej jakości meble ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Sprawnie realizujemy zamówienia na wymiary standardowe oraz wykonujemy projekty mebli o nietypowych kształtach i wymiarach. Oferujemy również fachowe doradztwo doświadczonych profesjonalistów w branży oraz zapewniamy szybką dostawę.

Czytaj więcej »